Fixtures results

AUGUST 2023

6 aug 17-00
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Tělocvičná jednota Sokol Troja
1
4
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
13 aug 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
1
1
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"
19 aug 14-00
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
4
8
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
27 aug 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
6
1
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
FC Slavoj Vyšehrad, a.s. "B"

SEPTEMBER 2023

3 sep 17-00
TJ Sokol Lipence, z.s.
TJ Sokol Lipence, z.s.
0
3
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
10 sep 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
5
1
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
17 sep 16-30
Sportovní klub Střešovice 1911 "B"
Sportovní klub Střešovice 1911
1
1
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
24 sep 14-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
7
0
ABC Braník fotbal, z. s.
ABC Braník fotbal, z. s. "B"

OCTOBER 2023

1 oct 16-00
TJ Sokol Stodůlky z.s.
TJ Sokol Stodůlky z.s.
0
5
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
8 oct 16-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
3
2
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek
15 oct 15-30
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
3
5
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
22 oct 15-30
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
5
0
FC Nebušice z.s.
FC Nebušice z.s.
29 oct 14-30
Tělovýchovná jednota Praga, z.s. "B"
Tělovýchovná jednota Praga, z.s.
0
1
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."

NOVEMBER 2023

5 nov 14-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
7
1
TJ Sokol Řepy, z.s.
TJ Sokol Řepy, z.s.
11 nov 10-30
SC Olympia Radotín z.s. "B"
SC Olympia Radotín z.s.
0
15
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."

march 2024

10 march 16-15
FOTBALOVY KLUB FC ZLICIN "B"
FOTBALOVY KLUB FC ZLICIN
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
17 march 15-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
6
0
AFK Slavoj Podoli Praha, z.s.
AFK Slavoj Podoli Praha, z.s. "B"
24 march 15-00
FC Slavoj Vysehrad, a.s. "B"
FC Slavoj Vysehrad, a.s.
1
1
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
31 march 15-30
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
6
1
TJ Sokol Lipence, z.s.
TJ Sokol Lipence, z.s.

april 2024

7 april 16-30
Telovychovna jednota Sokol Bila Hora
Telovychovna jednota Sokol Bila Hora
1
5
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
14 april 16-30
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
2
1
Sportovni klub Stresovice 1911
Sportovni klub Stresovice 1911 "B"
21 april 17-00
ABC Branik fotbal, z. s. "B"
ABC Branik fotbal, z. s.
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
28 april 17-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
0
0
TJ Sokol Stodulky z.s.
TJ Sokol Stodulky z.s.

May 2024

3 May 20-15
Fotbalovy klub DUKLA Praha, spolek
Fotbalovy klub DUKLA Praha, spolek
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
12 May 17-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
5
3
Telovychovna jednota AVIA Cakovice
Telovychovna jednota AVIA Cakovice

Contact Us

Please fill out the application form and our manager will contact you within 1-2 business days, answer all your questions!

PARTNERS

Футбольная ассоциация Чехии
ac sparta praga
sk slavia praga
Nike
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga