Hlavní tým

Zdolali jsme Příbram B!

26 Dub 2022

V rámci listopadových přátelských utkání jsme jeli do Příbrami, kde jsme se utkali s jejich B týmem. Tým, který donedávna vedl Tomáš Zápotočný a týden před zápasem ho vystřídal u kormidla Daniel Huňa. Oba si můžeme pamatovat z ligových trávníků, prvního jmenovaného dokonce z reprezentace. Zápas se odehrál na umělé trávě vedle hlavního stadionu Na Litavce. Podzim pro nás přichystal studené dopoledne, které v Příbrami bylo obzvlášť chladné. Utkání začalo přesně v 11:00 a již při pohledu na sestavy bylo jasné, že dnešní zápas bude mít co nabídnout. V sestavě příbramské rezervy se objevili i jména, které mají již zkušenosti z nejvyšší české soutěže. Zápas začal ve svižném tempu, jelikož domácí chtěli ukázat svoji sílu a předvést se trenérům A týmu, kteří se přišli podívat.

Většina útoků na obě strany chodili především přes lajny, kde oba týmy měli velice rychlé křídla. Prvních velice vyrovnaných 20 minut vyústilo v branku a to konkrétně ve 23. minutě, kdy jsme inkasovali – 1:0. Smolný gól nás však nezastavil a ve 32. minutě přišel s odpovědí náš útočník Hanč – 1:1. Do konce poločasu jsme byli svědky několika útočných výpadů, které skóre nezměnili. V druhém poločase se rozhodně nepolevilo a obrany obou týmů měly co dělat. Větší držení míče měli hráči MSM, kteří svou zarputilostí chtěli toto utkání za každou cenu vyhrát. Na bránu domácích letělo několik nebezpečných střel, ale žádná nepřekonala výborně chytajícího domácího gólmana. Až v 85. minutě se to podařilo, kdy stupňující tlak vyústil ve střelu, která byla napoprvé zblokovaná, ale odražený míč dokázal dopravit za brankovou čáru Bessonov. Za pár minut bylo utkání ukončeno a my si z Příbrami vezeme cený skalp 1:2!

FK Příbram “B” – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 1:2 (1:1)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Výběr mladších hráčů prohrál s Duklou U-19

26 Dub 2022

V sobotu 20.11 jsme měli možnost se utkat s dorosteneckým týmem Dukly Praha U-19, který hraje Českou ligu dorostu a průběžně je na prvním místě. Jelik ...

Sokol Hostouň byla nad naše síly

26 Dub 2022

K poslednímu přátelskému zápasu jsme nastoupili proti týmu z naší třetí nejvyšší soutěže Sokolu Hostouň. Klub z kladenska, který již několik let hraje ...