Hlavní tým

Z Bohnic si přivážíme další tři body!

25 Zář 2021

Mezinárodní mašina, jak nás soupeř nedávno nazval, stále nezastavuje. V rámci 9. kola jsme jeli do pražských Bohnic, kde jsme se utkali s místním Slovanem. Soupeř na nás byl velice dobře připravený a tomu také odpovídala jejich hra. Na tuto soutěž velice dobře fyzicky i takticky vybavený tým s námi dokázal celý první poločas hrát vyrovnané utkání. První gól padl v 26. minutě, kdy se Khrolenok dokázal prosadit po krasném centru ze strany. Do konce prvního poločasu byla hra velice vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Trenér Zakhovailo měl o poločas k týmu velký proslov, jelikož podobný průběh hry u našeho týmu není tak častý. Evidentně to k něčemu bylo, protože jsme se prosadili hned ve 47. a poté 49. minutě. Takto špatně zachycený druhý poločas ze strany domácích rozzuřil trenéra Čureju, který byl nucen zvýšit hlas. Naši hráči pokračovali ve vysokém nasazení, zatímco domácí postupně fyzicky slábli. Byla to doslova střela za střelou, které ohrožovaly domácího gólmana, který nakonec musel ke konci zápasu vystřídat kvůli zranění. Při závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího svítilo na světelné tabuli skóre 0:7. Je třeba uznat, že soupeř s námi držel krok hlavně první půli, ale poté jsme měli hru v režii primárně my.

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Mezinárodní svaz mládeže 0:7 (0:1)

Na příští zápas Vás zveme k nám do Podvinného mlýna, kde se 2. října utkáme s týmem TJ Spoje B, který je druhý v tabulce hned za námi.

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Porazili jsme Uhelné sklady a postoupili do 3. kola TESKAHOR poháru!

25 Zář 2021

V úterý 21.9 v 17:00 se odehrálo 2. kolo TESKAHOR poháru, kde jsme hostili účastníka Pražského přeboru, tým Uhelné Sklady Praha. Jejich tým je nabitý ...

NEJVĚTŠÍ RIVAL PORAŽEN A STÁLE JSME NA PRŮBĚŽNÉM PRVNÍM MÍSTĚ V 1.B TŘÍDĚ!

25 Zář 2021

V rámci 10. kola 1.B třídy jsme narazili na TJ Spoje Praha, kteří jsou naším největším rivalem. Tým, který taktéž hraje s několika talentovanými cizin ...