Hlavní tým

WEBER CUP. MSM Academy-Aritma Praha

15 Říj 2020

Po skupinové fázi se naši hráči utkali s velkým rivalem – Aritmou Praha.

V první půli se Aritma ujala vedení, když se domácí gólově prosadili. Domácím tato úvodní branka dodala sebevědomí a zanedlouho zvýšili svůj náskok, když přidali druhou branku. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0.

Po poločasové přestávce se hráčům fotbalové akademie MSM povedlo během 10 minut srovnat skóre.

Tyto dva rychlé góly dodali hostujícím potřebné sebevědomí a brzy přidali další. Díky tvrdému tréninku a zkušenému trenérovi se projevila kvalita mužstva.

Výsledek skončil výhrou našeho mužstva 3:6!

Rozhovor s Vyacheslavem Zakhovaylem ohledně MSM

15 Říj 2020

6.7.2020 Vyacheslav Zakhovaylo, slavný a úspěšný fotbalový agent, který žije v Praze v České republice a nyní na částečný úvazek, což nás velmi těší, ...

Výsledky předsezónního zimního turnaje (Skupinová část)

15 Říj 2020

Zimní turnaj Weber Cup odstartoval 18. ledna a níže přinášíme výsledky ze základní části. 01/18/2020 MSM 2-6 Střešovice 01/22/2020 MSM 1-4 Motor ...