Výsledky

SRPEN 2023

6 srpen 17-00
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Tělocvičná jednota Sokol Troja
1
4
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
13 srpen 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
1
1
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"
19 srpen 14-00
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
4
8
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
27 srpen 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
6
1
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
FC Slavoj Vyšehrad, a.s. "B"

ZÁŘÍ 2023

3 září 17-00
TJ Sokol Lipence, z.s.
TJ Sokol Lipence, z.s.
0
3
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
10 září 17-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
5
1
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
17 září 16-30
Sportovní klub Střešovice 1911 "B"
Sportovní klub Střešovice 1911
1
1
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
24 září 14-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
7
0
ABC Braník fotbal, z. s.
ABC Braník fotbal, z. s. "B"

ŘÍJEN 2023

1 říjen 16-00
TJ Sokol Stodůlky z.s.
TJ Sokol Stodůlky z.s.
0
5
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
8 říjen 16-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
3
2
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek
15 říjen 15-30
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
3
5
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
22 říjen 15-30
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
5
0
FC Nebušice z.s.
FC Nebušice z.s.
29 říjen 14-30
Tělovýchovná jednota Praga, z.s. "B"
Tělovýchovná jednota Praga, z.s.
0
1
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."

LISTOPAD 2023

5 listopad 14-00
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
7
1
TJ Sokol Řepy, z.s.
TJ Sokol Řepy, z.s.
11 listopad 10-30
SC Olympia Radotín z.s. "B"
SC Olympia Radotín z.s.
0
15
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."

březen 2024

10 březen 16-15
FOTBALOVY KLUB FC ZLICIN "B"
FOTBALOVY KLUB FC ZLICIN
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
17 březen 15-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
6
0
AFK Slavoj Podoli Praha, z.s.
AFK Slavoj Podoli Praha, z.s. "B"
24 březen 15-00
FC Slavoj Vysehrad, a.s. "B"
FC Slavoj Vysehrad, a.s.
1
1
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
31 březen 15-30
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
6
1
TJ Sokol Lipence, z.s.
TJ Sokol Lipence, z.s.

duben 2024

7 duben 16-30
Telovychovna jednota Sokol Bila Hora
Telovychovna jednota Sokol Bila Hora
1
5
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
14 duben 16-30
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
2
1
Sportovni klub Stresovice 1911
Sportovni klub Stresovice 1911 "B"
21 duben 17-00
ABC Branik fotbal, z. s. "B"
ABC Branik fotbal, z. s.
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
28 duben 17-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
0
0
TJ Sokol Stodulky z.s.
TJ Sokol Stodulky z.s.

Smět 2024

3 Smět 20-15
Fotbalovy klub DUKLA Praha, spolek
Fotbalovy klub DUKLA Praha, spolek
0
4
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
12 Smět 17-00
"Mezinarodni Svaz Mladeze z.s."
5
3
Telovychovna jednota AVIA Cakovice
Telovychovna jednota AVIA Cakovice

PODEJTE SVOU ZADOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Partneři

Футбольная ассоциация Чехии
ac sparta praga
sk slavia praga
Nike
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga