Hlavní tým

Výběr mladších hráčů prohrál s Duklou U-19

20 Lis 2021

V sobotu 20.11 jsme měli možnost se utkat s dorosteneckým týmem Dukly Praha U-19, který hraje Českou ligu dorostu a průběžně je na prvním místě. Jelikož naši hráči A týmu měli v posledních týdnech velice náročný program, šanci dostali především mladíci, kteří možná brzy posílí náš nové tvořící se dorostenecký tým do 19 ti let. Tito hráči byli doplněni o několik hráčů z A týmu. Zápas se odehrál v pražských Satalicích, kde jsme na umělé trávě byli jako hosté. Tým, který pod vedením zkušeného trenéra Kulvajta, válcuje soupeře ve své soutěži se na nás dokonale připravil a ukazoval své kvality od první minuty. Pro naše borce to byl velký test a ačkoliv jsme se představili sympatickým výkonem, prohra byla poměrně vysoká. První poločas jsme ještě dokázali uhrát na hratelných 3:1, nicméně v druhém poločase začala kanonáda hostí a výsledek na konci zápasu byl 9:2. Je třeba najít na tomto zápase i nějaká pozitiva, například náš trenér měl možnost vidět tyto hráče jinde, než jen na tréninku a navíc někteří předvedli zajímavý výkon, na kterém lze stavět do budoucna. Při poctivém tréninku a dobré disciplíně se naši hráči jistě posunou na jiný level.

FK Dukla Praha (U-19) – MSM Football Academy (U-19) (Mezinárodní Svaz Mládeže) 9:2 (3:1)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

PORAZILI JSME DUKLU PRAHA „B“, skvělý zápas!

20 Lis 2021

Sezóna nám skončila, nicméně naše fotbalová Akademie hraje dál! V rámci listopadu a prosince máme domluveno hned několik přátelských utkání s kvalitní ...

Zdolali jsme Příbram B!

20 Lis 2021

V rámci listopadových přátelských utkání jsme jeli do Příbrami, kde jsme se utkali s jejich B týmem. Tým, který donedávna vedl Tomáš Zápotočný a týden ...