Hlavní tým

V Čakovicích jsme nezaváhali a přivážíme další 3 body!

09 Říj 2021

Sobotní dopoledne jsme se vydali do pražských Čakovic, kde jsme hráli s místním klubem. Shodou okolností jsme zde byli již minulý týden, kdy jsme sehráli přátelské utkání s reprezentací Kazachstánu do 19 let. Tentokrát nás čekala místní Avia, tým z poloviny tabulky a velká neznámá pro naše borce. Soupeř vstoupil do zápasu velice sebevědomě a rozhodně se nechystal pouze bránit. To nás nejspíš trochu rozhodilo a často jsme chybovali, především při přechodu z obranné fáze. Ve 12. minutě se dokázal prosadit Shishov, nicméně na klidu nám to paradoxně moc nepřidalo. Ve zbytečných chybách jsme pokračovali dále a nedokázali proměňovat slibně se rozvíjející útoky. Takto to pokračovalo až do konce prvního poločasu. V poločasové přestávce měl trenér proslov k hráčům, kdy je nabádal především ke zvyšení efektivity a klidu na míči. Domácí se však nedali a pokračovali v poměrně dobré předvedené hře a naše neefektivita pokračovala. Střely Shelesta, Khrolenoka a Shishova dokázal pochytat domácí gólman Chalupa. V 60. minutě došlo ke střetu dvou hráčů v našem vápně a rozhodčí signalizoval pokutový kop, který v zapětí proměnil Maivald. Poté se ukázal silný týmový duch našeho mužstva, protože kluci to v žádném připadě nechtěli vzdát a naopak ještě přidali. To vyústilo v 67. minutě ve změnu skóre na 1:2, kdy se gólem blýsknul pravý bek Bessonov. O 11 minut později dokázal zvýšit na 1:3 Romanenko, který odehrál první zápas po zápasové stopce. Zbytek zápasu se dohrál v klidu, bylo k vidění pár dalších akcích na obou stranách a hlavně nedošlo k žádnému zranění. Tímto chceme poděkovat Čakovicím za super zápas a přátelskou atmosféru.

TJ Avia Čakovice – Mezinárodní Svaz Mládeže (MSM Football Academy) 1:3 (0:1)

Na příští zápas Vás zveme k nám do Podvinného mlýna, kde se 16. října utkáme s týmem Prague Raptors Football Club, který je druhý a ztrácí na nás pouze 6 bodů.

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Mezinárodní utkání v Praze skončilo nerozhodně!

09 Říj 2021

V neděli 3. října se konal svátek fotbalu, jelikož do hlavního města Prahy zavítala reprezentace Kazachstánu do 19 let a přijali pozvání k přátelskému ...

Analýza hry MSM Football Academy – Reprezentace Kazachstánu U-19

09 Říj 2021

Po utkání s reprezentaci Kazachstánu U-19 měl náš hlavní trenér Vjačeslav Zachovajlo spoustu cenných informací, se kterými se chtěl rychle podělit se ...