Hlavní tým

Těžký test, který jsme zvládli!

29 Srp 2021

Naši borci jeli do pražských Lipenců, kde hraje mnoho zkušených borců, mezi kterými vyniká bývalý ligový fotbalista Pavel Hašek. Od začátku jsme cítili nepřátelskou atmosféru, která postupně gradovala. Po 12. minutách jsme vedli již 0:2, kdy se nejdříve prosadil Chechelnytskyi a později Shelest. Poté se domácí vzchopili a dokázali během deseti minut srovnat zápas na 2:2, kdy autorem obou gólů se stal již zmíněný Pavel Hašek. Do druhé poločasu jsme nastupovali za remízového stavu a již začala interakce mezi naším gólmanem Harapou a domácími fanoušky, kteří byli opravdu nevybíraví. V 55. minutě dokázal Pavel Hašek zkompletovat hattrick a tím otočil zápas ve prospěch domácích. Naštěstí naši borci se semkli a dokázali zápas znovu otočit na 3:4, kdy se nejdřive trefil Nazarenko a o pár minut později Snishchuk. Bohužel v 78. minutě vyvrcholila interakce našeho golmana s fanoušky, do které se zapojil i hlavní rozhodčí a výsledkem byla červená karta pro Harapu. Mladý kluk, který sotva umí česky jistě nemohl pronést slova, které ani nezná. To nás samozřejmě nezastavilo a Chechelnytskyi dokázal ke konci zápasu zvýšit na 3:5. Pro nás velice těžký zápas jak fyzicky, tak i psychicky, jelikož na nás domácí fanoušci často pořvávali opravdu nepěkná slova. Najdou se však i pozitivní věci, které jsme si odnesli z tohoto zápasu a posunuli nás dál.

TJ Sokol Lipence – Mezinárodní svaz mládeže  3:5 (2:2)

Na příští zápas Vás zveme k nám do Podvinného mlýna, kde se 4. září utkáme s týmem AFK Slavoj Podolí Praha „B“. Těšíme se na Vás!

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

MSM Football Academy

Od července v nové sezóně do nových výšin!

29 Srp 2021

Čekání je u konce, 1. července začíná nová přípravná fotbalová sezóna pro naši akademii. Tréninky se budou konat vždy tak intenzivně, jak je to možné ...

Celkem sedmá výhra v řadě!

29 Srp 2021

Náš A-tým se v rámci 7. kola 1.B třídy utkal s rezervním týmem Podolí Praha. Již od první minuty byl vidět velký rozdíl v kvalitě, rychlosti a nasazen ...