Tabulka (umístění)

Tým P W D L SCORE PTS
1Tělovýchovná jednota Spoje Praha Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B"
15 13 0 2 73:33 39
2FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. "B"
15 11 1 3 62:29 34
3Tělovýchovná jednota Sokol Bílá HoraTělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
15 10 2 3 51:29 32
4TJ Sokol Stodůlky z.s.TJ Sokol Stodůlky z.s.
15 10 0 5 59:19 30
5 ABC Braník fotbal, z. s. ABC Braník fotbal, z. s. "B"
15 9 3 3 40:29 30
6 "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
15 9 2 4 54:22 29
7Tělocvičná jednota Sokol TrojaTělocvičná jednota Sokol Troja
15 9 1 5 40:33 28
8TJ Sokol Lipence, z.s.TJ Sokol Lipence, z.s.
15 8 2 5 51:39 26
9 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
15 6 3 6 43:33 21
10 Sportovní klub Střešovice 1911 Sportovní klub Střešovice 1911 "B"
15 5 2 8 29:40 17
11AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
15 5 1 9 29:37 16
12 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"
15 3 6 6 37:50 15
13 SC Olympia Radotín z.s. SC Olympia Radotín z.s. "B"
15 4 3 8 23:39 15
14 TJ Sokol Řepy, z.s. TJ Sokol Řepy, z.s.
15 1 3 11 19:56 6
15FK Řeporyje, z.s. FK Řeporyje, z.s. "B"
15 1 1 13 16:70 4
16 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
15 0 2 13 13:81 2
Tým P W D L SCORE PTS
1 FC TEMPO PRAHA, z.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. "B"
30 23 1 6 148:49 70
2Prague Raptors Football Club, z. s.Prague Raptors Football Club, z. s.
30 20 5 5 89:30 65
3 "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
30 21 1 8 139:39 64
4Tělovýchovná jednota Spoje Praha Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B"
30 18 3 9 113:70 57
5TJ Sokol Lipence, z.s.TJ Sokol Lipence, z.s.
30 16 3 11 109:72 51
6 ABC Braník fotbal, z. s. ABC Braník fotbal, z. s. "B"
30 16 2 12 82:75 50
7 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
30 14 7 9 71:52 49
8FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. "B"
30 12 5 13 59:75 41
9 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
30 10 7 13 64:80 37
10 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"
30 11 3 16 64:90 36
11 Sportovní klub Střešovice 1911 Sportovní klub Střešovice 1911 "B"
30 9 7 14 68:91 34
12 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
30 10 0 20 50:145 30
13 SC Olympia Radotín z.s. SC Olympia Radotín z.s. "B"
30 8 5 17 58:126 29
14AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
30 8 4 18 49:99 28
15 TJ Sokol Řepy, z.s. TJ Sokol Řepy, z.s.
30 7 4 19 46:86 25
16Sportovní klub Čechie SmíchovSportovní klub Čechie Smíchov
30 6 5 19 44:74 23
Tým P W D L SCORE PTS
1 TJ Sokol Cholupice, z.s. TJ Sokol Cholupice, z.s.
8 8 0 0 41:5 24
2 "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
8 6 1 1 37:11 19
3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
8 6 1 1 19:9 19
4 TJ Sokol Lipence, z.s. TJ Sokol Lipence, z.s.
8 6 0 2 35:16 18
5 ABC Braník fotbal, z. s. ABC Braník fotbal, z. s. "B"
8 5 0 3 27:18 15
6 FC TEMPO PRAHA, z.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. "B"
8 4 1 3 28:16 13
7 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
8 4 1 3 23:17 13
8 Sportovní klub Střešovice 1911 Sportovní klub Střešovice 1911 "B"
8 3 1 4 22:25 10
9 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"
7 3 1 3 20:25 10
10 TJ Sokol Stodůlky z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s. "B"
7 3 1 3 11:25 10
11 SC Olympia Radotín z.s. SC Olympia Radotín z.s. "B"
8 3 0 5 15:19 9
12 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
8 3 0 5 19:27 9
13 FC Miškovice FC Miškovice
8 2 0 6 16:35 6
14 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
8 1 1 5 13:29 5
15 TJ Sokol Řepy, z.s. TJ Sokol Řepy, z.s.
8 1 1 6 12:36 4
16 Sportovní klub Zbraslav Sportovní klub Zbraslav "B"
8 0 0 8 4:29 0
Tým p w d l gf ga gd pts
1ABC Braník fotbal, z. s. BABC Braník fotbal, z. s. B
16 13 2 1 61 21 +40 41
2TJ Sokol Cholupice BTJ Sokol Cholupice B
16 12 0 4 52 21 +31 36
3Mezinárodní Svaz MládežeMezinárodní Svaz Mládeže
16 11 1 4 76 34 +42 34
4Sportovní klub Střešovice 1911 BSportovní klub Střešovice 1911 B
16 11 1 4 62 30 +32 34
5TJ Sokol Lipence, z.s.TJ Sokol Lipence, z.s.
16 10 3 3 47 27 +20 33
6FC TEMPO PRAHA, z.s. BFC TEMPO PRAHA, z.s. B
16 10 2 4 52 25 +27 32
7Olympia Radotín BOlympia Radotín B
16 8 0 8 37 38 -1 24
8Tělovýchovná jednota AVIA ČakoviceTělovýchovná jednota AVIA Čakovice
16 6 4 6 21 31 -10 22
9FC MiškoviceFC Miškovice
16 5 1 10 36 44 -8 16
10Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICETělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
16 5 1 10 36 49 -13 16
11TJ Sokol Stodůlky z.s. BTJ Sokol Stodůlky z.s. B
16 4 3 9 28 36 -8 15
12AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. BAFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B
16 3 5 8 29 63 -34 14
13TJ Sokol Řepy, z.s.TJ Sokol Řepy, z.s.
16 3 4 9 24 57 -33 13
14Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice — Praha 8 z.s.Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice — Praha 8 z.s.
16 3 3 10 24 49 -25 12
15FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN BFOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN B
16 2 5 9 31 54 -23 11
16Sportovní klub Zbraslav BSportovní klub Zbraslav B
16 2 5 9 16 57 -41 11
Tým p w d l gf ga gd pts
1Mezinárodní Svaz MládežeMezinárodní Svaz Mládeže
20 16 1 3 27 1 +79 49
2Sportovní klub Střešovice 1911 CSportovní klub Střešovice 1911 C
20 13 4 3 18 0 +24 43
3FK Sparta Košíře, z.s.FK Sparta Košíře, z.s.
20 11 3 6 29 1 +28 36
4 Sportovní klub Modřany, z.s. B Sportovní klub Modřany, z.s. B
20 12 0 8 26 25 +1 36
5FK Řeporyje, z.s. BFK Řeporyje, z.s. B
20 11 2 7 19 14 +5 35
6SK Sparta KrčSK Sparta Krč
20 6 3 11 29 50 -21 21
7Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C BTělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C B
20 6 3 11 27 48 -21 21
8Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOLTělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL
20 6 3 11 16 38 -22 21
9TJ Sokol Lipence, z.s. BTJ Sokol Lipence, z.s. B
20 6 1 13 16 44 -28 19
10Tělovýchovná jednota Sokol LochkovTělovýchovná jednota Sokol Lochkov
20 5 3 12 25 46 -21 18
11TJ Sokol Nebušice, z.s. BTJ Sokol Nebušice, z.s. B
20 5 3 12 27 51 -24 18
Tým p w d l gf ga gd pts
1«Fotbalová akademie Praha» z.s.«Fotbalová akademie Praha» z.s.
22 20 2 0 154 20 134 62
2Mezinárodní Svaz Mládeže z.s.Mezinárodní Svaz Mládeže z.s.
22 17 1 4 146 31 115 52
3Sportovní Kluby Praha 4Sportovní Kluby Praha 4
22 17 1 4 102 24 +78 52
4FK Dukla Jižní Město z.s. «B»FK Dukla Jižní Město z.s. «B»
22 15 1 6 140 44 +96 46
5SK Újezd Praha 4, z.s. «C»SK Újezd Praha 4, z.s. «C»
22 10 2 10 64 76 -12 32
6Spartak Kbely z.s. «B»Spartak Kbely z.s. «B»
22 10 1 11 76 63 +13 31
7FK Slavoj Koloděje, z.s.FK Slavoj Koloděje, z.s.
22 9 2 11 62 82 -20 29
8ST FJFI ČVUTST FJFI ČVUT
22 8 4 10 21 74 -23 28
9Ambassadors FC PrahaAmbassadors FC Praha
22 7 2 13 54 71 -17 23
10SK Slovan Kunratice z.s. «B»SK Slovan Kunratice z.s. «B»
22 5 1 16 26 111 -85 16
11AFK SLAVIA MALEŠICE «B»AFK SLAVIA MALEŠICE «B»
22 3 0 19 29 163 -134 9
12Tělovýchovná jednota Spoje Praha «B»Tělovýchovná jednota Spoje Praha «B»
22 2 1 19 19 164 -145 7

PODEJTE SVOU ZADOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Partneři

Футбольная ассоциация Чехии
ac sparta praga
sk slavia praga
Nike
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga
Xplore Fitness
Федерация Футбола Праги
Jaguar
Mlada Boleslav
FK Bohemians
usti nad labem
viktiria zizkov
aritma praga
sk slavia praga