Hlavní tým

Střešovice na nás nestačili!

12 Zář 2021

Tento zápas byl specifický, jelikož soupeř hrál od první minuty velice defenzivně a soustředil se na brejky. Tím to pro nás bylo těžší se dostat do soupeřovi šestnáctky, protože v ní byla většina domácích. Na držení míče jsme jasně vedli celý první poločas, který jsme vyhráli „pouze“ 0:1, kdy Vadym Chechelnytskyi ze středně dlouhé vzdálenosti vyslal svůj projektil, který skončil v šibenici. Do druhého poločasu se nic moc nezměnilo a soupeř pokračoval v defenzivní taktice. V 68. minutě po chybě domácích dokázal Khrolenok zvýšit na 0:2. Domácí však přišli s odpovědí v 71. minutě, kdy dokázali snížit na 1:2 a tím zdramatizovat zápas. Naši borci se nenechali znervóznit a o další dvě minuty později dokázali zvýšit na 1:3 a zbytek zápasu kontrolovali hru, avšak bez dalšího vstřeleného gólu. Je třeba vyjádřit respekt soupeři, který s námi dokázal hrát vyrovnanější partii, než minule a také tomu odpovídal celkem smírný výsledek.

Po zápase se objevil na webu Střešovic lehce provokativní zhodnocení zápasu, kde jsme nejdřív byli nazváni mezinárodní mašinou, po chvíli to bylo zase ironicky vyvráceno, jelikož výsledek zápasu 1:3 pro ně nebylo potvrzení mezinárodní mašiny. Pobavili jsme se, neurazili a tímto posíláme srdečné pozdravy do Střešovic a těšíme se na další zápas. J

Sportovní klub Střešovice 1911 „B“ – Mezinárodní svaz mládeže  1:3 (0:1)

Na příští zápas Vás zveme k nám do Podvinného mlýna, kde se 18. září utkáme s týmem TJ Sokol Písnice, který po devíti zápasech má šest bodů a je na 15. místě.

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Celkem sedmá výhra v řadě!

12 Zář 2021

Náš A-tým se v rámci 7. kola 1.B třídy utkal s rezervním týmem Podolí Praha. Již od první minuty byl vidět velký rozdíl v kvalitě, rychlosti a nasazen ...

PÍSNICE JSME DOSLOVA ROZDRTILI A PRŮBĚŽNĚ MÁME NA KONTĚ 9 ZÁPASů, 9 VÝHER A SKÓRE 70:7!

12 Zář 2021

V rámci 8. kola 1.B třídy jsme sehráli zápas doma proti TJ Sokolu Písnice. Tým z chvostu tabulky měl po devíti zápasech pouze 6 bodů, tudíž jsme neček ...