Hlavní tým

Sokol Hostouň byla nad naše síly

26 Dub 2022

K poslednímu přátelskému zápasu jsme nastoupili proti týmu z naší třetí nejvyšší soutěže Sokolu Hostouň. Klub z kladenska, který již několik let hraje ČFL se v současné době nachází v druhé polovině tabulky a stejně jako my, hraje přátelská utkání po konci podzimní části. Za Hostouň hraje několik povědomých jmen – Tomáš Marek, bývalí ligový obránce, nebo Jiří Miker, který patřil v mládežnických kategorií k největším talentům ročníku 1998. Zápas se odehrál na pražském Zličíně, kde došlo za slunečného počasí k výkopu přesně v 14:00. Od první minuty byla vidět kvalita na obou stranách, což předpovídalo pěkný zápas. Domácí vynikali zkušeností a slibnými akcemi, které rozvíjeli především ze středu hřiště, zatímco naši borci se pokoušeli o diagonální pasy a útoky ze strany. Hostounští poprvé udeřili v 25. minutě, kdy se po penaltě prosadil Miker. Do konce poločasu jsme měli lehkou převahu, ale nedokázali jsme vsítit potřebnou vyrovnávací branku. První poločas jsme dokázali držet tempo, nicméně v tom druhém se již tolik nedařilo. Individuální chyby, které zkušený soupeř dokázal často proměnit a ne úplně přesvědčivý výkon rozhodčího vyústil ve vysokou prohru. O další góly Hostouně se zařídili Hájek a Kubáň, kdy každý ze zmíněných vsítil dvě branky. My jsme též párkrát ohrozili soupeřovu branku, ale nic jsme nedopravili za záda brankáře. Výsledek 5:0 není pěkným rozloučením s tímto rokem, nicméně naši borci předvedli výkon, na kterém se dá stavět a nebýt několika našich zbytečných chyb a rozhodnutích rozhodčího, výsledek by jistě vypadal jinak.

Sokol Hostouň – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 5:0 (1:0)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Zdolali jsme Příbram B!

26 Dub 2022

V rámci listopadových přátelských utkání jsme jeli do Příbrami, kde jsme se utkali s jejich B týmem. Tým, který donedávna vedl Tomáš Zápotočný a týden ...

Máme nového asistenta trenéra, bývalého hráče Dynama Kyjev!