Hlavní tým

Rezerva Meteoru poražena! Z pražských Miškovic si tak odvážíme cenné 3 body.

24 Říj 2021

V neděli 24.10.2021 jsme odehráli venkovní zápas na půdě Meteoru, který má svůj rezervní tým na okraji Prahy v Miškovicích. Bohužel hřiště nebylo v nejlepším stavu a to jak díky počasí, které je pro všechny hřiště méně příznivé, tak i díky velice nerovnému povrchu, který byl v nějakých místech doslova zralý na nějaké zranění. Meteor Praha má první tým v divizi, tudíž jsme mohli čekat, že bude posilněný právě o tyto hráče. Na první branku zápasu jsme na naše poměry čekali dlouho, jelikož až v 30. minutě se dokázal prosadit Khrolenok. Další zápis do tabulky střelců si připsal Shelest a to přesně o 8 minut později. Celý poločas jsme dominovali, ačkoliv prozatimní skóre bylo pouze 0:2. Trenér naše hráče o poločas vyburcoval a proto do druhé půle nastoupil tým, který ještě neřekl poslední slovo. Na začátku druhého poločasu začal úřadovat Shishov, který svým prvním gólem “odstartoval” svůj hattrick. Soupeř začal fyzicky odcházet a to umožnilo naším hráčům lépe pronikat do pokutového území. V 70. minutě to byl opět Shishov, který přidal svůj druhý gól v zápase. Za stavu 0:4, kdy již byl zápas rozhodnutý, se soupeř spíše snažil bránit, aby nepadl další gól a neskončilo to debaklem. To se jim nepovedlo a ještě dokázal udeřit Khrolenok a do třetice všeho dobrého Shishov. Zápas tedy skončil 0:6 a naši borci stále kralují 1.B třídě bez jediné prohry a to se 45 body!

FK Meteor Praha VIII «B» – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 0:6 (0:2)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Přátelské utkání s rezervou FK Mladé Boleslavi

24 Říj 2021

V úterý 19.10.2021 jsme zavítali do Mladé Boleslavi, kde na nás čekal místní rezervní tým, který je účastníkem ČFL, tedy třetí nejvyšší soutěže v Česk ...

Díky jasné výhře nad TJ Sokol Řepy se stále držíme na prvním místě a čekáme na přemožitele!

24 Říj 2021

V sobotu 16.10.2021 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali kontroverzního soupeře. Ze Zličína k nám dorazili Prague Raptors, klub, kde nastupuje p ...