Hlavní tým

První prohra v sezóně 2021/2022

06 Lis 2021

V rámci posledního podzimního kola 6.11.2021 jsme odehráli zápas s rezervou klubu FC Tempo Praha. Soupeř, který se netají ambicemi postoupit, a který byl posilněný o hráče z A týmu, se na tento zápas těšil stejně jako my. Zápas se odehrál v podvečer pod umělým osvětlením, které bylo pro nás novinkou, jelikož často hrajeme přes den. Zápas začal velice ostře a ve vysokém tempu, které u týmů z této soutěže není obvyklé. Bohužel v 30. minutě jsme šli do oslabení, kdy náš obránce Bessonov dostal červenou kartu. Tento moment nás dostal do nepříznivé situace a museli jsme hrát proti přesile. Držení míče jsme měli vyšší, ale ke konci poločasu jsme bohužel inkasovali a do kabin šli za stavu 0:1. O poločas měl trenér velký proslov ke svým hráčům, který se neminul účinkem. Hned ve 47. minutě se krásnou trefou dokázal prosadit Derkach, který trefil levý horní roh z dobrých 20 metrů. Soupeř během druhého poločasu několikrát vystřídal hráče a tempo hry neztrácelo na kvalitě. Druhý poločas byl ve znamení mnoho šancí, důrazné hry z obou stran a poměrně otevřeného fotbalu. Jasných šancí jsme měli hned několik, ale nedokázali jsme vsítit osudnou branku. Nedáš a dostaneš, to se přesně stalo v 62. minutě, kdy soupeř zvýšil na 1:2. Do konce druhého poločasu jsme se snažili soupeře překvapit rychlými útoky, ale neměli jsme střeleckou formu. Zápas skončil 1:2 a my si připisujeme první prohru v podzimní části soutěže.

MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) – FC Tempo Praha “B” 1:2 (0:1)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Díky jasné výhře nad TJ Sokol Řepy se stále držíme na prvním místě a čekáme na přemožitele!

06 Lis 2021

V sobotu 16.10.2021 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali kontroverzního soupeře. Ze Zličína k nám dorazili Prague Raptors, klub, kde nastupuje p ...

PORAZILI JSME DUKLU PRAHA „B“, skvělý zápas!

06 Lis 2021

Sezóna nám skončila, nicméně naše fotbalová Akademie hraje dál! V rámci listopadu a prosince máme domluveno hned několik přátelských utkání s kvalitní ...