Hlavní tým

Přátelské utkání s rezervou FK Mladé Boleslavi

19 Říj 2021

V úterý 19.10.2021 jsme zavítali do Mladé Boleslavi, kde na nás čekal místní rezervní tým, který je účastníkem ČFL, tedy třetí nejvyšší soutěže v České republice. Hned při příjezdu jsme viděli profesionální zázemí, kde místní hráči mají naprosto vše, co potřebují k výkonu. V našem týmu jsme měli hned několik hráčů, kteří u nás pobývají v rámci zkoušky a mají šanci přesvědčit našeho trenéra, zda si je v kádru ponechá či nikoliv. Výkop proběhnul přesně ve 14:30 na perfektně střiženém trávníku a od první minuty jsme viděli, že nás čeká těžký oříšek. Ačkoliv trenér Boleslavi pan Mrvík dal volno hráčům jako je Zahustel, nebo hráčům širšího kádru A týmu – Mužík, Pech, apod., nastoupili proti nám borci, kteří mají velkou budoucnost. Skóre jsme dokázali otevřít hned na začátku zápasu, kdy po několika minutách jsme dokázali vstřelit gól po velké chybě domácího stopera. Autorem gólu byl Osypenko. Domácí se nenechali zaskočit a dál předváděli kvalitní výkon ve velmi rychlém tempu. Takticky velice vyspělé mužstvo, které se dokázalo dostat do přečíslení velmi rychle se snažilo dobývat naši bránu, avšak dlouho bez úspěchu. Zhruba v 30. minutě se dokázal uvolnit domácí útočník a srovnal na 1:1. Zbytek poločasu byl doslova nahoru dolu a skóre se již nezměnilo. Do druhého poločasu došlo u nás pouze k jedné změně, a to na postu obránce. Fyzická připravenost je něco, co nás v soutěži často odlišuje od soupeře, nicméně v tomto zápase to tak nebylo. Hráči třetiligové rezervy nepolevili a se stejným zaujetím pokračovali jako ti naši. Bohužel pro nás jsme zanedlouho inkasovali zbytečnou chybou a skóre se otočilo na 2:1. V tu chvíli jsme často zbytečně hráli na riziko a přišlo zvýšení na 3:1. Za tohoto stavu se po slibně vyvíjející akci dokázal náš kapitán Snishchuk dostat do střely, která skončila pouze na břevně. V 75. minutě jsme byli opět potrestáni za zbytečnou chybu ve středu hřiště a domácí upravili skóre na 4:1. V poslední minutě jsme se ještě dokázali dostat do tisíci procentní šance, ale netrefili jsme prázdnou bránu. Po zahozené šanci byl odpískán konec zápasu.

FK Mladá Boleslav «B» – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 4:1 (1:1)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Porazili jsme Raptors a vedeme soutěž o 9 bodů!

19 Říj 2021

V sobotu 16.10.2021 dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali kontroverzního soupeře. Ze Zličína k nám dorazili Prague Raptors, klub, kde nastupuje p ...

Rezerva Meteoru poražena! Z pražských Miškovic si tak odvážíme cenné 3 body.

19 Říj 2021

V neděli 24.10.2021 jsme odehráli venkovní zápas na půdě Meteoru, který má svůj rezervní tým na okraji Prahy v Miškovicích. Bohužel hřiště nebylo v ne ...