Hlavní tým

Porazili jsme Uhelné sklady a postoupili do 3. kola TESKAHOR poháru!

21 Zář 2021

V úterý 21.9 v 17:00 se odehrálo 2. kolo TESKAHOR poháru, kde jsme hostili účastníka Pražského přeboru, tým Uhelné Sklady Praha. Jejich tým je nabitý jmény jako je Zilvar, Belán nebo Klán. Poslední jmenovaný má dokonce prvoligové starty za Zbrojovku Brno. Jelikož se zápas hrál ve všední den, někteří hráči sotva stíhali start utkání a hosté tak zahájili zápas v 10-ti lidech. To netrvalo dlouho a brzy byli kompletní. V 8. minutě jsme poprvé udeřili a Shelest po krásné akci z levé strany prostřelil gólmana, 1:0. Hostující Klán potvrdil svoji kvalitu hned o minutu později a dokázal vyrovnat po úniku, kdy šel na gólmana Harapu téměř sám, 1:1. Naši borci pokračovali v tlaku a v 18. minutě jsme zvýšili 2:1, autorem gólu se stal Pryimachenko. Zápas jsme měli opět ve svojich rukou, ale mladý Jahoda nám dokázal dát branku pouze pár minut před koncem poločasu a do kabin jsme šli za stavu 2:2. Celá druhá půle byla velice vyrovnaná a naši borci po dlouhé době hráli se soupeřem, který byl jak fyzicky, tak i technicky dobře vybavený. Po faulu na našeho útočníka jsme kopali penaltu, kterou si vzal za svoji Harapa, nicméně neproměnil. Dobývání soupeřovi branky pokračovalo až do 82. minuty, kdy se hrající trenér „B“ týmu Kuzmenko nejlépe dokázal zorientovat ve vápně a zvýšil na 3:2. Hráči se semkli a stav dokázali udržet až do konce zápasu.

Byl to pro nás velice dobrý soupeř, který dokázal otestovat naši současnou formu. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a zároveň postoupili do 3. kola, kde bychom se měli utkat se Zličínem, taktéž účastníkem Pražského přeboru.

Mezinárodní svaz mládeže – SK Uhelné sklady Praha  3:2 (2:2)

Příští utkání sehrajeme s týmem TJ Slovan Bohnice, konkrétně 25. září v 11:00 na jejich půdě. Přijďte se na nás podívat a podpořit nás!

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

PÍSNICE JSME DOSLOVA ROZDRTILI A PRŮBĚŽNĚ MÁME NA KONTĚ 9 ZÁPASů, 9 VÝHER A SKÓRE 70:7!

21 Zář 2021

V rámci 8. kola 1.B třídy jsme sehráli zápas doma proti TJ Sokolu Písnice. Tým z chvostu tabulky měl po devíti zápasech pouze 6 bodů, tudíž jsme neček ...

Z Bohnic si přivážíme další tři body!

21 Zář 2021

Mezinárodní mašina, jak nás soupeř nedávno nazval, stále nezastavuje. V rámci 9. kola jsme jeli do pražských Bohnic, kde jsme se utkali s místním Slov ...