Hlavní tým

PORAZILI JSME DUKLU PRAHA „B“, skvělý zápas!

10 Lis 2021

Sezóna nám skončila, nicméně naše fotbalová Akademie hraje dál! V rámci listopadu a prosince máme domluveno hned několik přátelských utkání s kvalitními soupeři z třetí nejvyšší soutěže. Tentokrát jsme hráli s Duklou B, která je klubem s velkou historií a jsme rádi, že jsme spolu odehráli přátelské utkání. Zápas se hrál na umělé trávě na Julisce, kde soupeř sídlí. Od první minuty byl zápas vyrovnaný a bylo vidět, že obě mužstva jsou takticky vyspělé. Naši hráči hrozili rychlými brejky, které byli k vidění hned od začátku utkání. Soupeř byl velmi dobře fyzicky připravený, což mohlo být vidět například na muskulatuře hráčů. V rámci prvního poločasu bylo k vidění mnoho pěkných akcí, ale žádné z nich neskončilo gólem. Poločas tedy skončil 0:0 a trenér měl několik důvodů, proč promluvit k hráčům a namotivovat je k vstřelení branky. V tomto utkání nastoupilo i několik hráčů, kteří jsou zde na testech a snaží se přesvědčit trenéra, aby byli zařazení na soupisku pro jarní část sezóny. Hned několik z nich předvedlo sympatický výkon a dali vědět, že s nimi máme počítat. Druhý poločas byl velice podobný tomu prvnímu, co se týče počtu akcích a jejich zmaření. Naši borci měli větší držení míče a menší ztrátovost ve středu hřiště. To vše vyústilo v branku, kterou vstřelil jeden z hráčů, které právě testujeme. Do konce zápasu pak zbývalo pouze pár minut a tento stav se podařil udržet. Tuto výhru považujeme za velký úspěch, jelikož konkrétně zde se jedná o rezervu profesionálního klubu.

Dukla Praha “B” – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 0:1 (0:0)

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

První prohra v sezóně 2021/2022

10 Lis 2021

V rámci posledního podzimního kola 6.11.2021 jsme odehráli zápas s rezervou klubu FC Tempo Praha. Soupeř, který se netají ambicemi postoupit, a který ...

Výběr mladších hráčů prohrál s Duklou U-19

10 Lis 2021

V sobotu 20.11 jsme měli možnost se utkat s dorosteneckým týmem Dukly Praha U-19, který hraje Českou ligu dorostu a průběžně je na prvním místě. Jelik ...