Hlavní tým

PÍSNICE JSME DOSLOVA ROZDRTILI A PRŮBĚŽNĚ MÁME NA KONTĚ 9 ZÁPASů, 9 VÝHER A SKÓRE 70:7!

18 Zář 2021

V rámci 8. kola 1.B třídy jsme sehráli zápas doma proti TJ Sokolu Písnice. Tým z chvostu tabulky měl po devíti zápasech pouze 6 bodů, tudíž jsme nečekali soupeře, který by nás měl více ohrozit. Naše očekávání se potvrdilo hned v 6. minutě, kdy jsme vstítili první gól. Autorem byl Vitaliy Rohach. Do konce poločasu se našemu týmu povedlo překonat hostujícího gólmana ještě šestkrát, tudíž jsme šli do kabin za stavu 7:0. Trenér v poločase apeloval na své hráče, že ačkoliv je zápas víceméně rozhodnutý, je třeba pokračovat a nepolevit, jelikož jen tak se mohou naši hráči zlepšit a posunout v jejich kariéře, která je stále na začátku. Jak trenér řekl, tak se i stalo. Ve 47. minutě otevřel skóre poločasu opět Vitaliy Rohach, který si nedal pokoj a za další dvě minuty znovu udeřil. Tímto tempem jsme pokračovali až do 90. minuty, kdy rozhodčí odpískal konec a na světelné tabuli svítilo skóre 18:0. Soupeře jsme jasně předčili v rychlosti, technice i nasazení, nicméně tento výsledek je pro ně opravdu krutý a musíme jim poděkovat za férovou hru a pozápasové konstatování faktu, že jsme holt byli o několik tříd jinde. Přejeme mnoho úspěchů do budoucna a srdečně zdravíme do Písnic.

Mezinárodní svaz mládeže – Tělovýchovná jednota Sokol Písnice  18:0 (7:0)

Přijďte nás podpořit 21. září, kdy budeme hrát 2. kolo TESKAHOR Poháru Prahy na domácí půdě proti Uhelným skladům, pravidelným účastníkem Pražského přeboru a to v 17:00. Věříme, že spolu se soupeřem odehrajeme kvalitní utkání a postoupí ten lepší!

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Střešovice na nás nestačili!

18 Zář 2021

Tento zápas byl specifický, jelikož soupeř hrál od první minuty velice defenzivně a soustředil se na brejky. Tím to pro nás bylo těžší se dostat do so ...

Porazili jsme Uhelné sklady a postoupili do 3. kola TESKAHOR poháru!

18 Zář 2021

V úterý 21.9 v 17:00 se odehrálo 2. kolo TESKAHOR poháru, kde jsme hostili účastníka Pražského přeboru, tým Uhelné Sklady Praha. Jejich tým je nabitý ...