Hlavní tým

NEJVĚTŠÍ RIVAL PORAŽEN A STÁLE JSME NA PRŮBĚŽNÉM PRVNÍM MÍSTĚ V 1.B TŘÍDĚ!

02 Říj 2021

V rámci 10. kola 1.B třídy jsme narazili na TJ Spoje Praha, kteří jsou naším největším rivalem. Tým, který taktéž hraje s několika talentovanými cizinci si kráčí soutěží celkem snadno a ztráceli na nás pouze 3 body. Začátek jsme chytli za správný konec a již v 9. minutě jsme šli do vedení poté, co se dokázal prosadit Shishov. Soupeř se vzchopil a hra se vyrovnala. Do konce prvního poločasu jsme mohli vidět mnoho pěkných útočných akcí, ale žádný další gól nepadl. Ze začátku druhého poločasu se oba týmy pomalu dostávali zpět do zápasu a další gól padl až v 60. minutě, kdy se autorem gólu stal Shelest. Podobná akce se stala přesně o deset minut později a v 70. minutě se opět prosadil Shishov. Za stavu 3:0 jsme udávali takt hry a kontrolovali jeho průběh. Poslední úpravu skóre provedl Shelest, který v 89. minutě dokázal zvýšit na 4:0. Jsme rádi, že jsme dokázali porazit našeho největšího rivala a zároveň se nikdo nezranil. I trenér Zakhovailo byl po zápase spokojený s předvedenou hrou a hlavně se ziskem tří bodů, díky kterým vedeme celou soutěž již o 4 body.

MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) – TJ Spoje Praha 4:0 (1:0)

Přijďte nás podpořit na další zápas 1.B třídy, který se koná 9.10.2021 na půdě fotbalového oddílu TJ Avia Čakovice, kde se utkáme s tamnějším A-týmem.

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Z Bohnic si přivážíme další tři body!

02 Říj 2021

Mezinárodní mašina, jak nás soupeř nedávno nazval, stále nezastavuje. V rámci 9. kola jsme jeli do pražských Bohnic, kde jsme se utkali s místním Slov ...

Mezinárodní utkání v Praze skončilo nerozhodně!