Hlavní tým

футбол в Праге fcmsm

Druhé kolo a druhá výhra!

15 Říj 2020

Druhé kolo 1.B třídy se odehrálo v pražském Radotíně, kde jsme se utkali s Olympií “B”. Utkání začalo nervózně z obou stran a ačkoliv jsme měli mnoho šancí, vstřelili jsme pouze jednu branku. Utkání za tohoto stavu vydrželo až do 83. minuty, kdy byla proti nám odpískána kontroverzní penalta, ze které soupeř srovnal. Opět se ukázal silný duch týmu a do 5 minut jsme přidali další dva góly a stvrdili výhru 3:1. Ideální start do sezóny, kdy po dvou kolech máme plný počet bodů.

Příští zápas hrajeme s týmem Tempo Praha “B” na jejich hřišti. Přijďte nás prosím povzbudit, jste všichni zváni!

Výsledek zápasu: SC Olympia Radotín 1 – 3 (0 – 1) Mezinárodní Svaz Mládeže

První vítězství v sezoně!

15 Říj 2020

15.8 se odehrál první zápas 1.B třídy, kde je fotbalová akademie MSM účastníkem. Soupeřem nám bylo mužstvo TJ Sokol Řepy. Tento zápas se odehrál na na ...

футбольный клуб МСМ fcmsm

Po třech zápasech máme 9 bodů!

15 Říj 2020

Třetí kolo 1.B třídy jsme hráli opět na venkovním hřišti. Domácí Tempo mělo po prvních dvou zápasech taktéž 6 bodů a jednalo se tedy o důležitý zápas. ...