Hlavní tým

Další výhra na WEBER Cupu!

15 Říj 2020

Po úspěšných zápasech v základní skupině náš tým čekala velká prověrka. Fotbalová akademie MSM hrála proti kvalitnímu týmu ČAFC.

Od první minuty bylo vidět, že oba týmy jsou rychlostně i silově velice dobře připraveny, nicméně hráči naší fotbalové akademie zvládli skórovat v první půli hned dvakrát.

V druhé půli jsme již dominovali a přidali další góly. Zápas skončil výhrou 5-1 a jsme ve finále!

Navštívil nás tým z druhé české ligy!

15 Říj 2020

Fotbalová akademie MSM se dostává na vyšší úroveň. Tentokrát se naši hráči utkali s týmem z druhé české fotbalové ligy - FK Viktoria Žižkov. Soupeř ...

Přátelské utkání: FC MSM - FK Bohemians Praha 1905

15 Říj 2020

V druhé polovině února nás přijel prověřit jeden z nejlepších pražských fotbalových týmů. Toto přátelské utkání jsme zvládli a pouze potvrdili, že náš ...