Hlavní tým

Celkem sedmá výhra v řadě!

04 Zář 2021

Náš A-tým se v rámci 7. kola 1.B třídy utkal s rezervním týmem Podolí Praha. Již od první minuty byl vidět velký rozdíl v kvalitě, rychlosti a nasazení obou týmů. První gól padl v 6. minutě a do konce prvního poločasu se tak stalo ještě pětkrát. První půli jsme tedy vyhráli 6:0. V druhé polovině zápasu se soupeř více zatáhl do obrany a pro naše hráče bylo težší ohrozit hostujícího brankáře. Přesto jsme v průběhu druhého poločasu přidali 3 branky a s konečným hvizdem rozhodčího svítilo na světelné tabuli skóre 9:0. Cíl v podobě výhry tedy byl splněn, žádný hráč se nezranil a všichni zúčastnění měli pěkné sobotní dopoledne. Díky patří soupeři za nebojácný výkon a pozápasové uznání, že jsme byli jasně lepším týmem a přejí nám mnoho úspěchů do budoucna. I my Vám přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na další setkání.

Mezinárodní svaz mládeže – AFK Slavoj Podolí Praha B  9:0 (6:0)

Přijďte nás podpořit na další zápas 1.B třídy, který se koná 12.9.2021 na půdě fotbalového oddílu SK Střešovice, kde se utkáme s tamnějším rezervním týmem.

PŘEDLOŽTE ŽÁDOST

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Těžký test, který jsme zvládli!

04 Zář 2021

Naši borci jeli do pražských Lipenců, kde hraje mnoho zkušených borců, mezi kterými vyniká bývalý ligový fotbalista Pavel Hašek. Od začátku jsme cítil ...

Střešovice na nás nestačili!

04 Zář 2021

Tento zápas byl specifický, jelikož soupeř hrál od první minuty velice defenzivně a soustředil se na brejky. Tím to pro nás bylo těžší se dostat do so ...