Hlavní tým

Zápas plný emocí mezi FC Nebušice a MSM ve 27. kole Pražské ligy

18 Kvě 2024

V sobotu 18. května 2024 se na nebušickém stadionu odehrálo utkání 27. kola 1. pražské ligy, které poskytlo veřejnosti pravou fotbalovou show. Setkání mezi místním týmem FC Nebušice a MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) skončilo remízou 2:2, kde oba týmy projevily touhu po vítězství.

První poločas: začátek bez branek, ale ne bez emocí

Zápas začal v 10:30. První poločas se obešel bez vstřelených branek, zato s mnoha zajímavými momenty a žlutými kartami. Tým FC Nebušice bojoval o druhé místo ve skupině, což mu dalo příležitost posunout se v příštím ročníku o třídu výš, takže hra byla od soupeře velmi tvrdá, místy až „špinavá“

Druhý poločas: Exploze branek a napínavé finále

Opravdové drama se odehrálo ve druhém poločase. Vedení otevřelo ve 41. minutě, kdy penaltu suverénně proměnil Jaroslav Maciej z FC Nebušice. Radost domácích netrvala dlouho – už o dvě minuty později napravil rovnováhu gólem Nebušic Matviy Kovalov. Oba týmy nepolevily a v 70. minutě nás Anton Dzhurilo posunul vstřelením druhého gólu.

Už o tři minuty později však Fedor Shabalin z FC Nebušice odpověděl vlastním gólem a vyrovnal skóre. Utkání nepoznamenaly jen góly, hráči obou týmů dostali v průběhu zápasu několik žlutých karet. Jedním z hlavních byla druhá žlutá karta pro našeho hráče Konstantina Oliarnika v 84. minutě, která vedla k jeho vyloučení a nás zůstala v menšině. Domácí ani ve většině nedokázali víc.

Remíza 2:2 byla spravedlivým výsledkem tohoto napínavého zápasu. Oba týmy předvedly vysokou herní úroveň a neústupnost, která přidala do turnajové tabulky intriku. FC Nebušice předvedl, že se umí vzpamatovat v náročných situacích, a MSM Football Academy předvedla, že se nebojí hrát útočný fotbal i v menšině a bojovat o vítězství až do závěrečného hvizdu.

FC Nebušice – MSM Football Academy (Mezinárodní Svaz Mládeže) 0:0 (2:2)

Odešlete přihlášku

Prosím vyplňte následující formulář a náš koordinátor se vám ozve do 2 pracovních dní a zodpoví všechny vaše dotazy.

Dobrý večer, jsme z Česka!...

18 Kvě 2024

My jsme si, jako Mezinárodní Svaz Mládeže a MSM Football Academy Prague, jisti, že v tak komplikované době, každý, komu není lhostejný osud budoucnost ...

Těžká výhra fotbalové akademie MSM nad SK Střešovice 1911 v ...

18 Kvě 2024

V pátek 17. listopadu 2023 se na pražském Vyšehradě odehrálo utkání třetího kola TESKAHOR Prague Cupu. Utkání mezi MSM Football Academy (Mezinárodní S ...